Preskočiť na obsah

Čistenie interiéru automobilov

Ponúkame hĺbkové tepovanie a kompletné čistenie interiéru automobilov priamo u našich klientov. Služby poskytujeme iba pri rodinných domoch alebo v garážach (dostatočný priestor na manipuláciu s technikou) s prístupom k čistej studenej vode a pripojeniu na 230V. Kompletné vyčistenie interiéru, v závislosti od veľkosti automobilu, znečistenia, trvá cca. 4-6 hodín.

Hĺbkové tepovanie čalúnených častí interiéru

Čistenie a impregnácia plastových a gumenných častí

Plasty a gumené časti interiéru sú po celý rok vystavované nepriaznivým vplyvom (prudké striedanie teplôt, vysoké a mínusové teploty, UV žiarenie), ktoré majú vplyv, najmä, na farebnú stálosť povrchu- blednutie farieb. Čistením odstránime nečistoty z plastových a gumových povrchov. Už v tomto kroku dochádza k čiastočnému obnoveniu farieb. V druhom kroku očistený povrch naimpregnujeme špeciálnymi chemickými prostriedkami, ktoré, nielenže oživia farby, ale interiér auta chránia pred nepriaznivými vplyvmi a prachom. Ochranná vrstva, ktorá sa vytvorí na plastových a gumených častiach interiéru pôsobí 3 až 6 mesiacov. Počas tohto obdobia, Vám na vyčistenie bude stačiť iba navlhčená utierka, ktorou zotriete prach alebo iné nečistoty a plasty vo Vašom aute, budú vyzerať opäť ako po našej návšteve.

Čistenie a impregnácia kožených sedačiek a kožených častí interiéru

Koža a koženka určená do interiéru automobilov patrí medzi najkvalitnejší čalúnnicky materiál. Je pre ňu charakteristická zvýšená mechanická odolnosť aj schopnosť odolávať nepriaznivým vplyvom  (prudké striedanie teplôt, vysoké a mínusové teploty, UV žiarenie). Bez profesionálnej starostlivosti o tieto vlastnosti prichádza. Po krátkom čase dochádza k strate farebnosti, praskaniu a následnému pretrhnutiu kože.

Ponúkame Vám profesionálne vyčistenie koženého interiéru a dvojkrokovú impregnáciu, ktorá obnovuje farby, pružnosť a odolnosť kože a koženky.

Čistenie a dezinfekcia klimatizácie ozónom

V klimatizačnom a ventilačnom systéme automobilov sa postupom času usadia nebezpečné baktérie, vírusy a plesne, ktoré spôsobujú ochorenia dýchacích ciest. Okrem toho spôsobujú zatuchnutý zápach, ktorý vodiči poznajú ihneď po zapnutí klimatizácie vo vozidle. Ozón tieto mikroorganizmy likviduje a dezinfikuje tak nie len ventilačný systém, ale aj celý interiér vozidla. Okrem toho natrvalo odstraňuje rôzne druhy zápachov od cigariet, zvierat, potu, chemických čističov, lepidiel, atď. … viac informácií o čistení a dezinfekcii klimatizácie ozónom nájdete na

Kontakt

Profesionálne hĺbkové tepovanie

Považská Bystrica

Tel: +421 948 762 262

Po – Pia 10:00 – 17:00

V prípade nedostupnosti Vás budeme

 kontaktovať čo najskôr.

Mail: info@hlbkovetepovanie.sk

Facebook

Instagram